Career

Working with WOOD & Company

Our clients look to us for local insight and regional perspective. They value our dynamic approach and our decades of experience. We are always on the lookout for open-minded individuals who would thrive in our international culture, who bring with them strong local expertise, and who think commercially, care about customers and are bursting with energy. WOOD & Company is investing in the region – in contrast to our peers – and we have a wealth of interesting opportunities, if the fit is right. Please reach out to our Human Resources team for more information.

Would you like to join us?

ACCOUNT OPENING OFFICER
Prague

WOOD & Co. nabízí příležitost v oblasti obchodu               a klientského servisu.

Pracovní inzerát v PDF ke stažení zde.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení Client take-on/Account opening, jehož hlavní rolí je zajištění hladkého „onboardingu“ nových klientů, tedy především správné administrativní nastavení spolupráce či nastavení klientů v rámci interních systémů.

Náplň práce:

  • Příprava smluvní dokumentace pro nové klienty a zajištění její schválení
  • Správa dokumentace – archivace, aktualizace dat v interních systémech
  • Zajištění nastavení klientů do interních systémů a následná správa klientských dat
  • Příprava dalších smluvních dokumentů (AML dotazníky) – i ve spolupráci s ostatními odděleními
  • Komunikace se stávajícími i novými klienty a oddělením Equities
  • Zajišťování klasifikace nových klientů dle MiFID II. (směrnice o trzích finančních instrumentů)

Náš ideální kandidát je:

  • Zodpovědný, pečlivý, komunikativní, samostatný s logickým uvažováním
  • S minimálně 2 letou praxí na obdobné pozici
  • S dobrou znalostí anglického jazyka (využití slovem i písmem) a MS Office
  • Absolventem SŠ/VŠ (ekonomický/právní směr výhodou)
  • Základní znalost CRS (Common Reporting Standard) či FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act) výhodou

Nabízíme:

  • Plný úvazek ve stabilní společnosti se sídlem v centru Prahy (Palladium)
  • Přátelský kolektiv a příjemné mezinárodní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days
  • Fitness benefit (Multisport karta), lekce office jógy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Nástup: ihned nebo dohodou

Even if there is no position listed here matching your criteria, please do not hesitate to send us your CV.

Take your chance and become one of our exceptional people!